تجهیزات

لیزر الکساندرایت

لیزر الکساندرایت ۷۵۵ نانومتر، لیزری بسیار قدرتمند و کارآمد جهت مصارفی نظیر رفع مو های زائد و درمان ضایعات رنگدانه ای پوست می باشد. انرژی بالا، سطح مقطع بزرگ و قابلیت تکرار تشعشعات، این لیزر را به ابزاری قدرتمند در رفع مو های زائد تمام نواحی بدن تبدیل نموده است. طول موج ۷۵۵ نانومتر مناسب ترین طول موج جذبی برای ملانین مو به ویژه در پوست های روشن تر می باشد.

لیزر Nd:Yag

لیزر Nd:Yag 1064 نانومتر، لیزری بسیار کارآمد است که قابلیت استفاده در دو شکل پالس بلند و کوتاه را دارا می باشد. این لیزر، درمانی مؤثر برای ضایعات عروقی، رفع مو های زائد و جوانسازی پوست است. طول، انواع پالس بلند و کوتاه این لیزر به ترتیب در رفع مو های زائد و جوانسازی پوست کاربرد دارد.

دستگاه Synchro PLA:Y

این دستگاه برای اولین بار در دنیا از ۴ منبع نوری الکساندرایت جهت رفع مو های بور و Nd:Yag در اشکال پالس طولانی و کوتاه جهت رفع مو های زائد تیره و همچنین درمان ضایعات عروقی سطحی و نیمه عمیق و جوانسازی غیر تهاجمی پوست و برداشت ضایعات رنگی پوست و همچنین منبع پلی کروم IPL با طول عمر بالای فلش لامپ برخوردار می باشد. ترکیبی از لیزر های Nd:Yag در وضعیت پالس طولانی و کوتاه با نور پلی کروم IPL جهت کاربرد در درمان ضایعات عروقی، رفع مو های زائد، درمان ضایعات رنگی (پیگمانته) و جوانسازی پوست به صورت غیر تهاجمی و درمان آکنه در این دستگاه به کار گرفته شده است.

لیزر CO2 Fractional

این دستگاه قابلیت استفاده از لیزر را در دو وضعیت Traditional (قدیمی) و Fractional فراهم می آورد. وضعیت قدیمی جهت لایه برداری کامل به منظور جوانسازی پوست به کار می رود. پیشرفت دستگاه با ایجاد وضعیت فرکشنال دستیابی به جوانسازی پوست را با عوارض ناخواسته درمانی کمتر فراهم آورده است. سیستم فرکشنال با کنترل دقیق عمر تبخیر بافتی، بدون آسیب به بافت های مجاور و تابش یکنواخت لیزر به تمامی سطح پوست و همچنین تحریک حرارتی پوست با کنترل کامل عمق تحریک، سبب جوانسازی پوست همراه با افزایش تونوسیته و کلاژن سازی و همچنین رفع چین و چروک و درمان اسکار های آتروفیک می گردد. این سیستم یکی از کارآمد ترین دستگاه های لیزر CO2 Fractional موجود می باشد.

لیزر Nd:Yag Q Swich و KTP

لیزر Nd:Yag Q Swich و KTP با طول موج ۱۰۶۴ و ۵۳۲ نانومتر، ابزاری منحصر به فرد جهت درمان انواع ضایعات رنگی (پیگمانته) و رفع تاتو های مختلف در سطح پوست می باشد. در این سیستم با ایجاد پالس های بسیار قدرتمند در حد مگاوات و زمان تابش بسیار کوتاه در حد ۶ نانو ثانیه منجر به تخریب سلول های رنگی درم و دفع آن ها توسط درناژ لنفاوی جهت درمان ضایعات رنگی عمقی حتی در بیماران دارای پوست تیره و تاتو های رنگی در رنگ های مختلف می شود.

دستگاه Slim Manager

این دستگاه دارای تأییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا بوده و با آنالیز کامل نواحی مختلف بدن، اطلاعات مفیدی در رابطه با ترکیبات هر یک از نواحی بدن به تفکیک فراهم می آورد. آنالیز کل بدن و نواحی شکم، پهلو و اندام های تحتانی و فوقانی به صورت مجزا وهمزمان با ارائه مقادیر ایده آل و استاندارد آن شامل آب، چربی (زیر جلدی و احشایی)، پروتئین، مواد معدنی، مایع درون سلولی و برون سلولی و حجم عضلات بدن در مدتی کمتر بسیار کوتاه، قابلیت اندازه گیری دقیق محیط و ضخامت شکم، بازو، ران و ماهیچه و مقایسه آن با مقادیر استاندارد، اندازه گیری نسبت کمر به لگن چهت بررسی عوامل خطرزای بیماری های قلبی-عروقی، دیابت و فشار خون و اندازه گیری میزان چربی احشایی در مقطع عرضی و چربی زیر جلدی در نواحی مختلف بدن، بخشی از اطلاعات ارائه شده توسط این دستگاه می باشد.

 

 

دستگاه تری اکتیو پلاس

سیستم تری اکتیو دستگاهی است که از سه تکنولوژی  اولتراسوند (به منظور شکستن سلول های چربی) ، لیزر (به منظور رگ سازی و کمک به تخلیه مواد داخل سلولی از طریق سیستم عروقی و لنفاوی) و امواج رادیویی یا RF (به منظور تقویت قوام و خاصیت ارتجاعی پوست و پیشگیری از شل شدن پوست) در کنار ماساژ موضعی بهره می گیرد. سیستم با شش پروب تجهیز شده و طراحی آن به گونه ای است که به صورت مجزا قابل استفاده در ناحیه صورت و بدن می باشد. این دستگاه تکنیک های جدیدی را برای درمان هر یک از موارد زیر فراهم می آورد.

- سلولیت

- تجمع بافت های چربی موضعی

- ریلاکسیشن پوست

- پروسجور های ضد پیری در نواحی صورت و گردن (لیفت صورت و گردن)

- ادم های ایجاد شده بدنبال جراحی، لیپوساکشن یا لیپولیز لیزری